Diskuze

10 thoughts on “Diskuze

 1. Markéta

  Čau,

  informace na této stránce jsou prostě a jednoduše fenomenální. Děkuji za ně. Dlouho jsem chtěla získat ucelý zdroj informací o tété dietě a konečně jsem ho našla.

  Ikdyž zatím nehodlám tuto dietu zkoušet, tak jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory na této báječné stránce.

  Děkuji autorovi.

  M

 2. Zuzka

  Ahojky,

  jsem mamina po třech dětech. Nejmenší má 5 měsíců. S váhou jsem nikdy neměla problémy, ale teď po dětech je to trochu horší. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet mléčnou dietu. Po novém roce jdu do toho. Držte mi palce.

  Těším se na výsledky.

  Zuzka

 3. Gabriela

  Ahojky,Já už jsem „mléčnou dietu“ kdysi držela.Ano zhubla jsem 10kg,ale musím říci,že 2 dny se mnou nebyla vůbec,žádná mluva ani domluva :D ..byla jsem nervozní,hlad mně trápil apod.První dva dny nebo spíše ten první,kdy se po celý den pije,pouze mléko + 2l vody jsem měla dost-! Tak mně v životě neprohnalo a břicho mi málem prasklo(křeče)..Ale to jen ten první den..spíše si myslím,že to zavinilo to mléko :)..Jinak dietě zdar,kdo jí jde držet.Kilečká opravdu jsou dole.

 4. Mariepj

  Držím 3.den a zatím mám dole 2,5kg. Zatím mi to vyhovuje protože mám ráda mléko a výrobky z něj. Tak držte pale ať neskončím v nemocnici:-D

 5. Zuzana

  Ahojky.Můj manžel jí držel a opravdu zhubnul 13kg.Takže opravdu funguje,ale chce to dodržet :-))

 6. Olina

  Ahoj všem dietu jsem vyzkoušela 13 denni zhubla jsem 7 kilo dodržela jsem ji přesně prvni tři dny ale dali zabrat.Zbavila jsem se ale otoku nohou a vyřešila mé prblemy se stolici a hlavně mě naučila jist male množství pětkrát denně je to měsic co ji nedržim a další dvě kila mam dole.Prostě mě tato dieta vyhovovala .

 7. Martina

  ahojky, tuto dietu jsem držela asi před 5lety (než jsem byla těhotná s prvním synem), kvůli nadváze a také jsme se hecly s kolegyní z práce, jestli to jako dáme, protože ve dvou se to lépe táhne. a daly i když asi ne celých 13dní. já jsem u toho i sportovala (2x v týdnu 6km na bruslích, 1x squash, 2x taebo, o víkendu jízda na koni), je fakt že jsem byla unavená jako zpráskanej pes. já shodila asi 7kg. takže se teď do toho pustím nanovo. a udivíme jaký to bude mít úspěch. Jinak držím pěsti všem, kteří se rozhodnou do toho jít. A palec nahoru pro ty, kteří do toho již šli.

 8. dara

  Ahojte ja jsem po peti detech,a nic nezabiralo,tak jsem se rozhodla ze to zkusím jen se bojim aby to semnou spis neseklo,jake mate zkusenosti vy?diky za radu :-)

 9. Marketa

  Já ji držela před rokem a půl 8 denní a shodila jsem 5 kg, které se mi nevrátily, dnes začínám se 13 denní, tak doufám, že to zvládnu. Vzpomínám si, že hlad mě vůbec netrapil, bojovala jsem s chutema. Těšila jsem se až bude po a já si dám třeba kousek pizzy ;). A ano, člověk je opravdu slabý, fyzickou aktivitu bych teda u toho neradila.

Comments are closed.